OBOZY
Letnie obozy piłkarskie Olympic 2019
Letnie półkolonie Olympic 2019
Obozy zimowe Olympic Wrocław 2019
Zimowe Półkolonie w Olympic Wrocław
Regulamin
Karta uczestnika



 
Obozy zimowe Olympic Wrocław 2019
 
Poniżej podajemy państwu terminy ZIMOWYCH obozów organizowanych przez naszą Akademię.

Jednocześnie przypominamy,że ze względu na ograniczoną liczbę miejsc na turnusach, jedynie wpłata zaliczki gwarantuje miejsce na liście obozowej.




Piłkarskie Obozy Zima 2019 :




Rewal 26.01.2019 - 02.02.2019

1. Gr. 2005 Niebieska - Kozanów - tr. Ł. Augustyniak

2. Gr. 2006 Niebieska - Psie Pole - tr. M. Wencel

3. Gr. 2006 Niebieska - Sztabowa - tr. J. Zarycki

4. Gr. 2007 Niebieska - Kozanów - tr. D. Knopik

5. Gr. 2006/07 Niebieska - Kozanów - tr. D. Knopik

6. Gr. 2007 Niebieska - Sztabowa - tr. A. Tomaszewski

7. Gr. 2007/09 Niebieska - Psie Pole - tr. M. Wencel

Aby pobrać ofertę kliknij TUTAJ




----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Strzegom I turnus 27.01.2019 - 02.02.2017


1. Reprezentacja 2004 - tr. M. Kiczyński

2. Reprezentacja 2005 - tr. P. Schmidt

3. Reprezentacja 2006 - tr. S. Wilusz

Aby pobrać ofertę kliknij TUTAJ

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Strzegom II turnus 02.02.2019 - 08.02.2019

1. Gr. 2006/07 Niebieska - St. Olimpijski - tr. M. Kiczyński

2. Reprezentacja 2007 - tr. A. Nadbrzeski

3. Reprezentacja 2008/09 - tr. P. Szczęsny

4. Reprezentacja 2010 - tr. D. Olszanowski

5. Reprezentacja 2011/12 - tr. D. Klich

Aby pobrać ofertę kliknij TUTAJ



----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Węgierska Górka I turnus 27.01.2019 - 02.02.2019

1. Gr. 2005 Biała - Kozanów - tr. Ł. Augustyniak

2. Gr. 2006 Biała - Sztabowa - tr. J. Zarycki

3. Gr. 2006 Biała 2 - Sztabowa - tr. A. Tomaszewski

4. Gr. 2007 Biała - Sztabowa - tr. W. Antoszczyszyn

5. Gr. 2007/08 Biała - Ołtaszyn - tr. M. Przystawski

6. Gr. 2008 Biała - Obornicka - tr. R. Janczak

7. Gr. 2008 Biała - Kozanów - tr. R. Sztylka

8. Gr. 2008 Biała - Sztabowa - tr. G. Parus

9. Gr. 2008 Biała 2 - Sztabowa - tr. P. Symber

10. Gr. 2009 Biała - Sztabowa - tr. D. Pędziałek

11. Gr. 2009 Biała 2 - Sztabowa - tr. W. Antoszczyszyn

12. Gr. 2009 Biała - Ołtaszyn - tr. S. Wilusz

13. Gr. 2008/09 Biała - Psie Pole - tr. J. Szmania

14. Gr. 2008/09 - Kiełczów - tr. P. Szczęsny

15. Gr. 2009/10 - Kiełczów - tr. P. Szczęsny

16. Gr. 2008/09 - Siechnice - tr. P. Grams

17. Gr. 2009/10 - Siechnice - tr. P. Grams

18. Gr. 2008/09 Biała - St. Olimpijski - tr. P. Szczęsny

19. Gr. 2009/10 Biała - Kozanów - tr. J. Tomasiuk

20. Gr. 2010/11 Biała - Kozanów - tr. G. Tomasiuk

21. Gr. 2010 Biała - Kozanów - tr. M. Piwowarczyk

22. Gr. 2010 Biała - Sztabowa - tr. G. Parus

23. Gr. 2010 Biała - Ołtaszyn - tr. A. Tomaszewski

24. Gr. 2010 Biała - Ołtaszyn - tr. M. Przystawski

25. Gr. 2010/11 Biała - St. Olimpijski - tr. J. Suchy

26. Gr. 2010/11 Biała - Obornicka - tr. R. Janczak

27. Gr. 2011 Biała - Sztabowa - tr. J. Mazurkiewicz

28. Gr. 2011 Biała 2 - Sztabowa - tr. P. Baran

29. Gr. 2011 Biała - Kozanów - tr. Cz. Żarczyński

30. Gr. 2010/11 Biała - Siechnice - tr. P. Grams

Aby pobrać ofertę kliknij  TUTAJ

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Węgierska Górka II turnus 02.02.2019 - 08.02.2019

1. Gr. 2008/09 Niebieska - St. Olimpijski - tr. J. Szmania

2. Gr. 2008 Niebieska - Sztabowa - tr. G. Parus

3. Gr. 2008 Niebieska - Kozanow - tr. R. Sztylka

4. Gr. 2007/08 Niebieska - Ołtaszyn - tr. M. Przystawski

5. Gr. 2009 Niebieska - Sztabowa - tr. D. Pędziałek

6. Gr. 2009/2010 Niebieska Psie Pole - tr. J. Szmania

7. Gr 2009/2010 Niebieska Kozanów - tr. J. Tomasiuk

8. Gr. 2009 Niebieska - Ołtaszyn - tr. P. Wilusz

9. Gr. 2010 Niebieska - Ołtaszyn - tr. A. Tomaszewski

10. Gr. 2010 Niebieska - Kozanow - tr. M. Piwowarczyk

11. Gr. 2010 Niebieska - Sztabowa - tr. G. Parus

12. Gr. 2010/11 Niebieska - Stadion Olimpijski - tr. J. Suchy

13. Gr. 2011 Niebieska - Sztabowa - tr. J. Mazurkiewicz

14. Gr. 2011 Niebieska - Ołtaszyn - tr. J. Górski

15. Gr. 2011 Niebieska - Kozanow - tr. Cz. Żarczyński

Aby pobrać ofertę kliknij TUTAJ



Start  |  Aktualności  |  Dołącz do nas  |  O nas  |  Oddziały  |  Galeria  |  Kontakt  © Piłkarska Akademia Mistrzów 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio